repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Čo si chuť motorsport, preteky na svete minulý víkend všetky vyrobené prekvapenia. Umožňuje začať na vrchole: Lewis Hamilton vyhral jeden z najviac vzrušujúce preteky F1 po dlhej dobe chytil vedie od Sebastian Vettel päť kôl od konca. Ešte pôsobivejšie, Mark Weber hnal pole z chudobných 18. východiskové pozície až do konca tretieho. Ak ste sledovali závod, to vyzeralo, ako keby tam bolo viac prechádza v tomto jednom závode, ako ste možno zažili v kompletná sezóna nedávno.

Štvrté kolo 2011 WRC v Jordánsku bola takmer non-starter po dopravné problémy dostať tam autá z Európy. Udalosti však premenil thriller s Citroens Sebastien Ogier nakoniec porazil Brody Jari-Matti Latvala len 0. 2 sekundy – najmenší okraj víťazstvo v histórii WRC-po dva dni jazdy na horúce, prašné štrku cesty.

Grand Prix of Long Beach bol ďalší dobrý závod Mike Conway, ktorí utrpeli veľké zranenia v strašnej nehode v Indianapolis 500 minulý rok, pričom olovo 14 kôl od konca vyhrať svoj prvý závod v Indy Car. Briti víťazstvo bolo prekvapenie, ako skončil len 23 a 22. mieste predchádzajúcimi dvoma závodmi po nezvestných zvyšok sezóny po máji minulého roka.

NASCAR fanúšikovia boli liečení typických high-banka oválne závod v Talladega s niekoľkými dramatický pileups. Plurality bol jeden z najlepších vôbec s osem vozov-štyri páry dvoch — tlačí navzájom okolo trate s cieľom dokončiť štyri krok a presnosťou. 145 sekúnd od seba. Dale Earnhardt Jr doslova tlačil jeho spoluhráč Jimmie Johnson z siedme miesto ísť do konečnej rohu dať Johnson závod víťazstvo s náskokom len 0. 002 sekúnd – rovná najbližšie niekedy dokončiť predtým.

Že rozpätie po 500 míľ Racing, bolo pol rozpätie ťahať závodné fanúšikov svedkom na štyri-krok NHRA štyri-široký občanov v Charlotte. Najlepšie palivo vodič Del Worshams víťazný rozpätie, po len 3. 819 sekúnd Racing, bola. 0048 sekúnd.

Na osobnú poznámku, som strávil sobotu v Toyota Grand Prix of Long Beach American Le Mans preteky. Bol som na akcii takmer každý rok od inauguračnej F5000 závod v roku 1975. Bolo to naozaj potešujúce vidieť titulok Cadillac Racing sa vracia do súťaže nedeľu v historických uliciach Long Beach na tlačovej konferencii minulý týždeň. Keď Christopher Robin Pooky, zakladateľ závod sa podarilo získať udalosť začala všetkým zúčastneným snívali sa stáva rovnako slávny ako Monte Carlo-ktorý slávny pouličné kurz. Má určite sen, ak je teraz považované za historické preteky.

Beda, ALMUŽNY závod skončil dokončovacie pod žltou vlajkou, tak to bolo aspoň vzrušujúce preteky cez víkend. Celkový víťaz (LMP1) bol Aston Martin Racing Lola riadený Lucas Luhr a Klaus Graf. GT triede vyhral BMW M3, riadený Joey ruku a Dirk Mueller, skončil piaty celkovo.