Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

Источна Европа 850.2782


Источна Европа 850.2782. Оценка: од 5 , гласале 0 корисници.

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,106

  Источна Европа 850.2782  Источна Европа 850.2782
  Детална карта за покривање 99.9% од територијата на следните Држави: Унгарија, Литванија, Полска, Словачка, Словенија, чешка Република, Естонија.
  Делумно покриени: Бугарија На 54%, Латвија 63%, Хрватска 42%, вклучувајќи ги и главните градови и крајбрежните области.
  Должината на прикажува патишта 1,2 милиони километри.
  Другите Источно-Европски земји опфатени со мрежа на патишта поврзување нив, дозволувајќи им на berasnyou навигација низ целиот регион.
  IQ Routs и ALG не го поддржува.
  ASR поддржува.  Издавање: 2010
  Верзија: 850.2782
  Платформа: PNA, PDA
  Системски побарувања: PNA, PDA
  Јазик: Англиски
  Големина: 189.03 Mb

  Превземи материјал за референца
  Превземи материјал за референца
 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

источна европа 850.2782

mappa 850.2782

Ознаки за оваа Тема