Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

Модел S и руската мразови (-30) :: Видео


Модел S и руската мразови (-30) :: Видео. Оценка: од 5 , гласале 0 корисници.

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,106

  Модел S и руската мразови (-30) :: Видео

  Сопственик Модел S во Barnaul направи видео за однесувањето на својата убавина во суровата руска мразови. Видео шут на -30 целзиусови степени Тесла Јас бев на улица, а не во загреана гаража, но тоа апсолутно не влијае на неговите перформанси. Види на видео и оставете ги вашите коментари... 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

Пребарување прашања

Ознаки за оваа Тема