Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

ЕЛСА 4.0 Ауди (04.2012)

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,105

  ЕЛСА 4.0 Ауди (04.2012)  Информации на базата на податоци наменета за поправка на автомобили произведени од страна на Фолксваген АГ. Оваа програма содржи целосен опис на технологија на поправка и одржувањето на возилото, таа содржи жици дијаграми, описи на телото работа, време норми за извршената работа, итн. Ве молиме имајте во предвид дека оваа програма ЕЛСА 4.0 Audi не е дизајниран да работи со автомобилската дијагностички адаптери.


  Како да ја инсталирате програмата:
  1. Инсталирајте "поставување 4.0"
  2. Инсталираните база.  Издавање: 2012
  Јазик: Повеќејазични (Руски +)

  ELSA 4.0 Audi (04.2012)-744911ad7437-jpg ELSA 4.0 Audi (04.2012)-efd32b43c631-jpg ELSA 4.0 Audi (04.2012)-8c40d987edd8-jpg
  Превземи материјал за референца
  Превземи материјал за референца
  Превземи материјал за референца
 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

елса

elsawin

елса diagnostyka audielsawin грчкиelsawin верзија не soportadaелса 4.0 ауди - 04.2012Audiелса 4.0 audiElsa 自動車診断elsawin ауди 80елса 4.0installazione елса 4.0елса ауди brukeraudi진단프로그램 설치

Ознаки за оваа Тема