Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.
Затворена Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

VAS PC v19.01.01 англиски јазик (26.04.2012)


 1. #1
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,109

  VAS PC v19.01.01 англиски јазик (26.04.2012)  Софтверски интерфејс VAS 5054А се користи за да се дијагностицира со помош на автомобили на загриженост VAG (Audi, "ФОЛКСВАГЕН", "Шкода", Седиште) за сите системи на-Табла дијагностика. VAS 5054 поврзува автомобил со лаптоп / КОМПЈУТЕР преку Bluetooth интерфејс, кабелот апликација не е потребна.
  Интерфејс работи со ВАС 5054 оригиналниот софтверски VAS PC и функционално ги врши истите функции како оригиналниот уред VAS 5052 користејќи редовни компјутер.

  Вас-pc v19.01 содржи:


  Порака: 28.03.2012
  Верзија: 19.01
  Системски побарувања: Windows XP
  Јазик: Англиски
  Преземете VAS PC на AutoRepManS:
  Последно изменето од AutoFan; 12.06.2013 во 13:51.


 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

vas pc 19.01.01 español

vas pc преземете германски

VAS PC

vas pc v19.01.01 германски

vas 19.01.01

основа vas pc v19 германски

vas pc v19 германски

vas pc anleitung

vas 19.01

vas pc 5054a v19.01.01 descarga directa

vas pc 19.01 германски

vas pc v19 германски

vas pc 19.01 español

vas pc 19.01

vas pc 5054a anleitung германски

vas pc преземете

vas 19.01.01 база

база vas pc v19 шпански

vas pc v19 германски преземете

вас-pc anleitung

vas pc v19 грчкиvas pc 19.01.01: vas 5054a v19 преземете германскиvas pc против 19 anleitungvas 5054a

Ознаки за оваа Тема