Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

+ Одговори на Темата
Страница 1 на 2 1 2 ПоследнитеLast
Резултати 1-10 од 17
Тема:

VAS PC против 19.01.01 РУС & Ажурирања


VAS PC против 19.01.01 РУС & Ажурирања. Оценка: 5 од 5 , гласале 2 корисници.

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,106

  VAS PC против 19.01.01 РУС & Ажурирања  Програмата VAS 5054А дизајниран да се спроведе грешка дијагностика VAG автомобилии оваа - за Ауди, "ФОЛКСВАГЕН", "Шкода", Седиште, за сите системи на автомобилската одборот дијагностика. Адаптер VAS 5054 поврзува автомобил со лаптоп или КОМПЈУТЕР преку Bluetooth интерфејс, односно употребата на кабелот во таква ситуација не е потребна.
  Опсег на безжична конекција се користи за PC страна на Bluetooth адаптер е 5-10 метри.
  VAS5054 интерфејс работи со оригиналниот софтвер VAS PC и функционално ги врши истите функции како оригиналниот уред VAS 5052 користејќи редовни компјутер.


  Датум на издавање: 2011
  Верзија: 19.01.01
  Системски побарувања: Windows XP
  Преземете VAS PC на AutoRepManS:  Последно изменето од AutoFan; 27.03.2016 во 20:13.

 2. #2
  Почетник antoniogil на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  15.12.2015
  Авто
  Audi
  Модел
  а3
  Мислења
  1
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  Buenas donde puedo descargar
  Original text

 3. #3
  Почетник maskelibal на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  11.03.2014
  Авто
  "Фолксваген"
  Модел
  2006
  Мислења
  1
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  Paylaşım için teşekkürler. nasıl indirebilirim?
  VI blagodarim за codelove. Kako e presenece?
  Original text

 4. #4
  Супер-модератор AutoFan на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  08.11.2008
  Авто
  Lamborghini
  Модел
  Diablo
  Мислења
  3,759
  maskelibalлинковите за да ги истражуваат VAS КОМПЈУТЕР се во првата порака на оваа тема. Исто така, одговори на Вас лична порака.

 5. #5
  Почетник semiramis7 на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  01.05.2016
  Авто
  BMW
  Модел
  2000
  Мислења
  1
  ви благодариме

 6. #6
  Почетник donjuan020 на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  31.03.2016
  Авто
  "Фолксваген"
  Модел
  JETTA 2010
  Мислења
  3
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  Помогнете ми ve трговски центри. Како не nadow линк. VI blagodaria.
  Original text
  Последно изменето од AutoFan; 20.06.2016 во 21:06.

 7. #7
  Супер-модератор AutoFan на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  08.11.2008
  Авто
  Lamborghini
  Модел
  Diablo
  Мислења
  3,759
  donjuan020одговори лична порака

 8. #8
  Почетник canf на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  29.07.2016
  Авто
  GAZ
  Модел
  1990
  Мислења
  1
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  kako da ja mogema presenece не победи tamu линк или на друго место? VI blagodarim
  Original text

 9. #9
  Почетник LordaEr0n на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  01.08.2016
  Авто
  Ford
  Модел
  1997
  Мислења
  1
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  Како. Nadav OWA линк? blagodaram..
  Original text

 10. #10
  Супер-модератор AutoFan на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  08.11.2008
  Авто
  Lamborghini
  Модел
  Diablo
  Мислења
  3,759
  LordaEr0n, canfодговори лична порака


 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

VAS PC

vas 19.01.01 пл

vas pc 19.01.01

VAS PC 19.01 HOT FIX

vas pc 19

vas pc германски преземете

vaspc

vas 5054a

vas pc 19.01.01 пл

vas pc 19.01 печ

vas 5054a v19 германски

vas pc 日本語

vas pc v 19.01.01 амбуланта корегирање мит neuem

vas pc 19.01.01 fr

VAS PC 19 01 01

vas pc преземете германскиамбуланта корегирање vas pc 19.01vas pc v 19.01vas pc германски преземетеvag vas-pc амбуланта корегирање за верзија 19.00 англискиvas pc turkce yamaвас-pcvas vas 19.01.01vas pc италијански

Ознаки за оваа Тема