Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 5 од 5
Тема:

Мицубиши MUT-III (ПРАВА 2005-2011) + БОНУС


Мицубиши MUT-III (ПРАВА 2005-2011) + БОНУС. Оценка: 5 од 5 , гласале 1 корисници.

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,106

  Мицубиши MUT-III (ПРАВА 2005-2011) + БОНУС  Поднесе нови, соодветни верзии на софтверот:
  1 - Рамна Стапка Прирачник PFAM1101R_20110701
  2 - Дијагностика софтвер MUT-III PRE11061-00, PRE11031-00, М У Т-III верзија промена - дијагностички Програма. Работи САМО СО ВАШАТА АДАПТЕР (VCI)
  3 - ECU ПРЕРАБОТИ ROM ПОДАТОЦИ CD3E11071-КОПИЈА МАЈСТОР - Податоци за репрограмирање (ви треба да се изгори на DVD диск и само него да го инсталирате)
  4 - Лидерство:
  2005 - EUR COLT, ЕВРА i-MiEV (транспорт и складирање)
  2006 - EUR GRANDIS, ЕВРА COLT
  2007 - EUR LANCER,ЕВРА COLT,ЕВРА OUTLANDER,ЕВРА L200,
  2008 - EUR i-MiEV(безбедносни инструкции),ЕВРА LANCER,ЕВРА COLT,ЕВРА GRANDIS,ЕВРА OUTLANDER,ЕВРА PAJERO,EXP PAJERO
  2009 - EUR i-MiEV (Краток оперативни инструкции),ЕВРА LANCER,ЕВРА LANCER SPORTBACK,ЕВРА COLT,ЕВРА OUTLANDER,ИНЖИНЕРСТВО, EXP PAJERO SPORT,ЕВРА PAJERO,ЕВРА L200
  2010 - EUR LANCER,ЕВРА LANCER SPORTBACK,ЕВРА OUTLANDER,ИНЖИНЕРСТВО, EXP PAJERO SPORT,ЕВРА PAJERO,ЕВРА L200
  2011 - EUR i-MiEV,ЕВРА LANCER,ЕВРА LANCER SPORTBACK,ЕВРА, РУС ASX,ЕВРА COLT,ЕВРА OUTLANDER,ИНЖИНЕРСТВО, EXP PAJERO SPORT,ЕВРА PAJERO,ЕВРА L200
  2012 - EUR i-MiEV,ЕВРА LANCER,ЕВРА, РУС ASX,ЕВРА OUTLANDER,ЕВРА PAJERO,ЕВРА L200

  Кога ќе го инсталирате на MUT-III - бидете СИГУРНИ да го ПРОЧИТАТЕ PDF ДАТОТЕКА!!!


  Порака: права 2005-2011
  Верзија: PRE11061-00 (+РУС)+CD3E1107
  Развивач: Мицубиши Моторс Corporation
  Јазик: MUT-III - centar (руски +).
  Водичи за дијагноза и поправка - Сите на англиски јазик, освен на ASX
  Преземете Мицубиши MUT-III на AutoRepManS:
 2. #2
  Почетник unbemerkt на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  14.07.2012
  Авто
  Мицубиши
  Модел
  K90 3.0 V6
  Мислења
  3
  Здраво, таму не е линк. јас terresting за преработи ECU-Податоци

  ---------- Пораката додадени во 03:18 PM ---------- Претходниот пост беше во 03:18 PM ----------

  Здраво Automan,

  до лошо. Јас не може да стане линк. Јас intresting за пишување на ECU-Податоци.

 3. #3
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,106
  Датотеки на рестартира серверот. Линкови за преземање ќе бидат достапни наскоро

 4. #4
  Почетник mahmoudsay на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  09.04.2019
  Авто
  Kia
  Модел
  sportage
  Мислења
  4
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  Пет Moline Mauger Да VI isplati Uste Eden линк на OWA линк CE potrebni за registracia
  Original text

 5. #5
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,106
  линкот за да го симнете Мицубиши MUT-III обновено во првиот пост оваа тема


 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

arquivos м.u.т III мицубиши

мицубиши mut 3

ка INSTELET AUTOCOM EN

MUT 3

グランディス

Outlander II

Мицубиши MUT-III

mut 2 софтвер

grandis

Мицубиши MUT IIMUTIII

instalacion del VCI MUT

На mutiii единица

גרנדיס

vci mut 3

мицубиши mut ii

mut iii софтвер

outlander 2009

како да ја инсталирате мицубиши mut 3 autorepman.com

autocom vci tiedosto еи toimi nykyisen ohjelmiston kanssa

м.u.т.-iii

jak zainstalowac мицубиши mut-3

ขายmut iii

registro де mut iii

еур colt mut

Мицубиши mutiii единица ita форум

Ознаки за оваа Тема