Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

Порше PET2 8.0 & VinCode База 01.2019

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,105

  Порше PET2 8.0 & VinCode База 01.2019  Порше PET2 8.0 & VinCode База 2019.01
  Autorepmans ви дава можност да се запознаат со оригинални резервни делови каталог за автомобили Порше со пре-инсталиран ажурирање 491.
  Кога ќе го инсталирате внимателно да ги прочитате инструкциите за инсталација во внатрешноста на архива.
  Во папката PET2 Loader на start менито, инструкции за прилагодување до тоа.
  Оваа Верзија е конфигуриран да работат со C: вози ако инсталирате на друг диск, користете го ОВА датотеки од соодветната папка за вашиот диск.
  Способноста да се инсталира на диск C: , D: , E, и F:
  Set локација и цена за Русија.

  Порака: 2019
  Верзија: 8.0
  Интерфејс јазик: повеќејазични
  Имаат x64 поддршка
  Преземете Порше PET2 на AutoRepManS:

 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

Пребарување прашања

Ознаки за оваа Тема