Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.

AutoRepMans.com "поправка Прирачник автомобил"

- ќе им помогне на автомобил на сопственикот да прирачникот поправка на автомобил, на прирачник за корисникот и одржување возила, мотоцикли и друга опрема.
FB Твитер Instagram Blogspot

Телефон како Navigator
Здраво на сите. Нареди од Кина паметни Meizu MX4, дали сте на чекање за. Ве молам да ми кажете дали да се смета дека тоа, може да се стави на Navigator? Постои MediaTek чип,... [Прочитај повеќе]
6 Мислења | 13,584 Ставови


NAVITEL Мапи Q2.2014
NAVITEL Мапи Q2 од 08.08.2014:

Преглед на мапата на Земјата: ПреземетеРусија: Преземете

Според Федералните Окрузи:
Централно... [Прочитај повеќе]
0 Одговори | 20,744 Ставови


Службен мапи Navitel Кв3-2013 (за Navitel Navigator 8.0 и погоре)
Службен мапи Navitel Кв3-2013 (за Navitel Navigator 8.0 и погоре)

aze20131118.nm7
balkan20131118.nm7
benelux20131118.nm7
bgr20131118.nm7
blr20131118.nm7
cyp20131118.nm7
czsk20131118.nm7
dach20131118.nm7
... [Прочитај повеќе]
0 Одговори | 10,382 Ставови


Blaupunkt FX Русија 2012 V4 (за RNS 310 "Фолксваген" -Седиште- "Шкода")Листата на земјите на дискот:
Ажурирани навигациски податоци покрие 100% од поголемите автопати и 35% на детални патишта во Русија.
Главната патна мрежа... [Прочитај повеќе]
0 Одговори | 19,837 Ставови


android или windows Navigator

Јас сум заинтересиран во мислењето на видни луѓе, што Navigator е подобро да се земе на android или windows? Мојот избор е помеѓу Prestigio GeoVision GV5500AND и LEXAND ST-5350. Кој од нив е повеќе стабилен и не се забави?!
10 Одговори | 26,168 Ставови


3D навигација со сообраќајот за iPad и iPhone

Руската компанија "Sidikom Навигација" најавува ослободување на систем за навигација "Progorod" за мобилни уреди од Apple – iPhone паметни телефони и таблет компјутери iPad. Нова верзија на "Progorod"... [Прочитај повеќе]
1 Одговори | 17,791 Ставови


KIA Sportage SL - руски оригиналниот фирмвер.Официјален дилер на Russification редовни главата единица автомобил KIA Sportage СЛ.

ИНСТАЛИРАЊЕ НА ВАШ СОПСТВЕН РИЗИК!

Оваа фирмверот... [Прочитај повеќе]
0 Одговори | 31,014 Ставови


Тојота - Lexus DVD МАПАТА E12 Русија - DVD навигација со мапи.Слика DVD со навигација со мапи на Европа опфатени со 99% (Норвешка, Шведска, Финска, Данска, Германија, велика БРИТАНИЈА, Ирска, Холандија, Белгија,... [Прочитај повеќе]
2 Одговори | 35,968 Ставови


BMW DVD Мапа на Патот за напред Европа ВИСОКА DVD 2011 5 - навигација со мапи за MK4.Ви ги претставуваме целосната верзија DVD BMW Мапа на Патот за напред Европа ВИСОКА 2011 која што поддржува 5-пет јазици. Овој уред бара да се напише два-layer DVD. Со цел да се... [Прочитај повеќе]
1 Одговори | 31,412 Ставови


Navitel Navigator V. 5.0.0.1069 (Android, Symbian, Windows Mobile, да Трепне со мапи "Комонвелтот")Navitel Navigator е голем навигациски систем кој што вклучува бесплатна услуга "Navitel Probki" податоци за камери за набљудување на сообраќајната полиција (SPEEDCAM), три-димензионални модели... [Прочитај повеќе]
1 Одговори | 48,427 Ставови


Страница 1 на 5 1 2 3 ... ПоследнитеLast