Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.
+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 3 од 3
Like Tree3Сака
 • 1 Пост Од zoomzoom51
 • 1 Пост Од tymalyma
Тема:

ETKA 7.5 + 8.1 (1260) 2019.01 + База за виновен

ETKA 7.5 + 8.1 (1260) 2019.01 + База за виновен. Оценка: 5 од 5 , гласале 1 корисници.
 1. #1
  Земја:
  Users Country Flag AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,090

  ETKA 7.5 + 8.1 (1260) 2019.01 + База за виновен  Електронски каталог ETKA содржи единствен информациски на резервни делови и опрема за автомобили на загриженост VAG ( тоа е "Фолксваген", Седиште, "шкода", AUDI), како и минибуси.

  Во оваа програма се пре-инсталиран ажурирање: "ФОЛКСВАГЕН" / AU - 1260, SK - 792, SE - 786.
  На архива е инструкции за инсталација при изградба прочитајте ги внимателно.

  Ажурирање на ценовници и база на податоци за ETKA, проверете VIN кодови од дискот во папката FGST за 7.5 и 8.1, префрлување помеѓу верзии е направено со помош на algeni loader од стартувањето со кратенка.
  Во папката ETKA Loader на start менито, инструкции за прилагодување до тоа.

  Вы должны ответить в теме чтобы увидеть скрытый текст, содержащийся здесь.

  Преземете ETKA на AutoRepManS:         
  Слични Теми:

 2. Корисникот рече благодарение:
  zoomzoom51 (28.03.2019)

 3. #2
  Почетник
  Земја:
  Users Country Flag zoomzoom51 на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  28.03.2019
  Авто
  Audi
  Модел
  A4 2010
  Мислења
  2

  Dali e Toa Realno?

  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  Самата Да Kaja Blagodaram во Опуштеност, Toa e vistin Договор
  Original text


  АutoMАN сака ова.

 4. #3
  Почетник
  Земја:
  Users Country Flag tymalyma на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  28.04.2019
  Авто
  "Фолксваген"
  Модел
  passat variant
  Мислења
  1
  repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
  Translated text
  merci beaucoup
  Original text


  АutoMАN сака ова.


 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

Пребарување прашања

Ознаки за оваа Тема