Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.
+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

На Chevrolet Corvette беше германски polikrom


На Chevrolet Corvette беше германски polikrom. Оценка: од 5 , гласале 0 корисници.

 1. #1
  Локалните Auto News на пути к лучшему
  Се Приклучат На Денот
  13.01.2011
  Мислења
  6,193

  Сообщение На Chevrolet Corvette беше германски polikrom


  Имаме јавни статички функција видов не еден војник автомобил, јавни статички функција изграден заеднички од страна на Асоцијацијата на германски приемници (VDAT), во соработка со полицијата и Министерството за транспорт на Германија. И сеуште се прашувам — во motor show во Есен дебитираше ПОЛИЦАЕЦ Chevrolet Corvette, кои ќе се фати на германските патишта лошите момчиња.
  Брзина ќе се обезбеди 6.2-литарски V8 власта под 470 сили, заедно со 7-брзински рачен менувач (очигледно, пилоти ќе одберете искусен). Тоа е, забрзувањето од застој на сто во 4 центи на секунди и 300 km/h максимална брзина — се обиде да избега од ова.


  Добро, свежина и страв од полицијата фаќање на осветлување од Hella, 19 и 21-инчни фалсификувани тркала плус болен дел од карбонски влакна во лакот и тркалото сводови — сето ова Chevy-до-лице. Патем, ние мислиме дека овој официјален транспорт навистина droplety, што е, нула?..
 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

Пребарување прашања