Добредојдовте на Водич за автомобил поправки.
+ Одговори на Темата
Резултати од 1 до 1 од 1
Тема:

Акура RDX Напредна Технологија Турнеја, интерактивни видео преглед


Акура RDX Напредна Технологија Турнеја, интерактивни видео преглед. Оценка: 5 од 5 , гласале 2 корисници.

 1. #1
  AutoMAN has disabled reputation
  Се Приклучат На Денот
  01.01.2007
  Авто
  Hyundai
  Модел
  SantaFe
  Мислења
  3,105

  Акура RDX Напредна Технологија Турнеја, интерактивни видео преглед  Бренд диск кој доаѓа со нови автомобили Акура RDX.
  Видео турнеја на применуваат Акура RDX нови иновативни технолошки решенија.


  Издавање: 2007
  Квалитет: DVD5
  Формат: DVD Видео
  Видео кодек: mpgv
  Аудио кодекот: lpcm
  Видео: NTSC 4:3 (640x480)
  Големина: 1.97 Gb
  Преземете Акура RDX Напредна Технологија Турнеја, интерактивни видео преглед на AutoRepManS:

 

Посетителите се најде на оваа страница од пребарувањето за:

rdx однапред техника

rdx напредни технолошки италијански

Ознаки за оваа Тема