Praėjusį šeštadienį Buenos Airėse švenčiama metinės Dakaro ralis – 2015 nugalėtojai. Ilgiausia ir sunku off-road konkurencijos pasaulyje jau keletą metų jis persikėlė iš Afrikos į Pietų Ameriką, bet išliko, pačios alinantis žmonės ir technologija: su džiaugsmu ir pasididžiavimu pristato jums 9000 kilometrų lenktynių nugalėtojų per Argentiną, Čilę ir Bolivija.
Sunkvežimių klasė šiais metais rusai buvo ne konkurentų: KAMAZ-Master galantiškas paėmė tris įgulų visą pakylos. Komanda Ayrat Mardeev, Eduard Nikolayev ir Andrey Karginov paėmė pirmą kartą, antrą ir trečią vietas atitinkamai, o Dmitrijus Sotnikov su asocijuotomis tapo penkta.
SUV klasės ketvirtą metus iš eilės laimėjo susitvarko Mini, šį kartą su garsaus Kataro Nasser Al-Attiej, tai yra antrą pergalę į Dakaro ralio po 2011 m.. Geriausia ant dviejų ratų tapo ispanas ženklas koma (KTM), nugriovė Pergalių skaičius — penki iš jų iš Cyril Despres. Na, tarp kova baigėsi su Rafael regiono Quad lenktynininkų Sonic dėl to Yamaha triumfas.
Tik pats kaip sugebėjo apskaičiuoti statistiniai duomenys apie 420 prasidėjo dvi savaites, įgulų pavyko pasiekti finišo liniją 216-79 motociklai, ATV, 18 68 51 automobilių ir sunkvežimių. Netrukus mes rodys geriausius momentus Dakaras-2015 m. nuotraukas ir vaizdo įrašus, ir nors visi kartu sveikinimai tautiečiams triumfas!