repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Bármi legyen is a íz-ból motorsport, a versenyen a világ az elmúlt hétvégén minden előállított meglepetések. Lehetővé teszi, hogy elkezd felső: Lewis Hamilton nyerte az egyik legizgalmasabb F1-es versenyen egy hosszú idő, megragadta a vezető Sebastian Vettel öt körrel a vége. Még több lenyűgöző, Mark Weber megrohamozta keresztül a területen, a harmadik helyért szegény 18 kiindulási helyzetben. Ha nézte a versenyt úgy tűnt, mintha nem volt jobban halad, ez egy verseny, mint lehet, hogy tanúja egy teljes szezonban nemrégiben.

A negyedik fordulóban a 2011 WRC a Jordan volt majdnem egy nem starter szállítási problémái vannak az autók Európából. Azonban az esemény esztergált-ba egy thriller Citroens Sebastien Ajaccioban végül legyőzte Fordok Jari-Matti Latvala csak 0-val. 2 másodperc – a legkisebb különbségű győzelem WRC történelem-két nap múlva a vezetés a meleg, poros, murvás utak.

A Grand Prix of Long Beach volt Mike Conway, aki szenvedett súlyos sérülések egy szörnyű baleset, az Indianapolis 500-at tavaly, figyelembe véve a vezető 14 kör végéig az első Indy Car race nyerni egy másik jó versenyt. A britek nyer meglepetés volt, mivel csak befejezte 23 és a 22 helyen az előző két futam után hiányzik a többi a szezon után május tavaly.

NASCAR rajongók kezelik, hogy egy tipikus magas-bank ovális versenyen a Talladega pár drámai pileups. Az utolsó körben volt az egyik legjobb valaha a nyolc autó-négy pár két — nyomja egymás körül a pályán befejezni négy lépést és 0. 145 másodperc alatt-egymástól. Dale Earnhardt, Jr. szó szorult csapattársa, Jimmie Johnson a hetedik helyen megy az utolsó kanyar, hogy Johnson a futam győzelem egy Margó-ból csak 0. 002 másodperc – egyenlő a legközelebb már korábban befejezni.

Az árrés, után 500 mérföldes verseny, volt fél Margó Gyorsulási Verseny rajongók tanúi: a négy lépést NHRA négy kiterjedő állampolgárok Charlotte. Top üzemanyag vezető Del Worshams különbségű győzelem, miután csak 3. versenyautó, 819 másodperc volt. 0048 másodperc.

Egy személyes megjegyzés, én költött szombaton a Toyota Grand Prix a Long Beach amerikai Le Mans-i versenyen. Már az esemény szinte minden év óta az első versenyen F5000 1975-ben. Ez volt igazán örömteli, hogy a főcím, Cadillac Racing visszatér a verseny vasárnap a történelmi utcákon a Long Beach egy sajtóközleményben a múlt héten. Ha Christopher Robin Pook, az alapító a verseny kezelt-hoz kap kezdett esemény mindenkinek, aki részt álmodott válik olyan híres, mint a Monte Carlo-e más híres utcai pályán. Az álom is minden bizonnyal valóra vált, ha most tekinteni, mint egy történelmi verseny.

Sajnos az ALMS race végül befejező sárga zászló alatt, így volt a legkevésbé izgalmas verseny hétvégén. A győztest (LMP1) volt az Aston Martin Racing Lola vezetett Lucas Luhr és Klaus Graf. A GT osztály győztes BMW M3, vezérelt Joey kezét, és Dirk Mueller, végzett ötödikként.
Original text

Valóban izgalmas hétvége a versenyzés rajongóinak-p4162513-long-beach-grand-prix-440x253-jpgValóban izgalmas hétvége a versenyzés rajongóinak-p4162447-long-beach-grand-prix-440x232-jpgValóban izgalmas hétvége a versenyzés rajongóinak-p4162367-long-beach-grand-prix-440x330-jpg