repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Szerintem F1 pontokat szezon finálé az egy kicsit mesterséges? Majd nem, mint a NASCAR új "rájátszás" formátumban... Az egyik a forma-1 szezon eddig vitatémája volt a odaítéléséről szóló döntést a főnökök a sport dupla pontot a végső verseny az év.
Az ötlet az, hogy azáltal, hogy nagyobb a valószínűsége a bajnoki harc utolsó simítások megy le az utolsó fordulóban. De az ötlet nagyrészt mellett a rajongók, akik látni, mint egy mesterségesen konstruált trükk – és aki helyesen rámutatott, hogy ez ténylegesen emelte volna nyerő Margó elmúlt szezonban Sebastian Vettels.
Mégis ha F1-es rajongók hiszem, hogy ez konstruált, tegyenek egy pillantást az új rendszer csak vezette a NASCAR Sprint Cup. Ebben az évben a rendkívül népszerű American stock car sorozat akarat vonás egy új bajnokság formátum, amely garantálja a négy autó, győztes visz mindent leszámolás a végső fordulóban.
Most a NASCAR mindig is egy ága a sport, hogy a fókusz létrehozása fan barátságos dráma és izgalom. Tehát amikor Matt Kenseth nyerte 2003 mellett egy nagy Margó, annak ellenére, hogy a győztes csak egy versenyt minden évben, nem volt igazán mit akart a szankcionálási test. Azt akarták, hogy győzelem versenyek – a bajnok és a címet, hogy menjen le a mclarenes. 2004-ben bevezették a hajsza, a Sprint Cup.
Míg a NASCAR mindig is tagadta a hajsza ihlette a rájátszás formátum használt-ban a legtöbb amerikai sport, minden bizonnyal elérni egy hasonló cél. Eredetileg a top tíz vezetőkhajcsárok-ban az állása után 26 versenyen volt reset, és ezután küzdött a címet át az utolsó tíz versenyen pontokat összegeiben. Mesterséges, de ez persze segített építeni érdeke a mclarenes.
A hajsza ment keresztül néhány csíp, mivel akkor bővülő 12 illesztőprogramok és különböző pontjain csíp, hogy nagyobb hangsúlyt a győztes versenyek. Érdekes, nem hagyja abba a hajsza a domináns az egyik vezető: Jimmie Johnson nyerte a bajnokságot, hat a Chase tíz év, beleértve a 2013.
A feladat nehezebb lesz ebben az évben: NASCAR most megújult a teljes rendszer, amivel a hangsúly szilárdan a nyerő.
Rendben, figyeljen most: 16 foltok találhatók ebben az évben Chase rács, amely fog menni a top 16 vezetők a pontokat, ahol a győzelem után az első 26 versenyen. Hatékonyan Ha nyersz, a te. Egyszerű. Most ez az, ahol a dolgok egy kicsit őrült.
Miután az első három versenyen az alsó négy illesztőprogramok, a pontok nem kell szüntetni a hajsza. Négy további leáll után a hatodik versenyt, négy több kilencedik után. Nevezetesen minden Chase vezető, aki nyeri a versenyt bármely három versenyen szakaszokat hatékonyan kap egy bye, hogy a következő fordulóban, és a pontok visszaáll minden kör után a kiküszöbölések.
Ha youve ' ellenőrzött a matematika, majd dolgozik, mi ez azt jelenti: az utolsó négy versenyző elhagyta a hajsza fog menni az utolsó futam a Homestead-Miami Speedway, a pontok reset. Egy egy-verseny, a győztes visz mindent a shoot-out a bajnoki lesz. Amelyik négy meghajtó biztosítja a legmagasabb a Befejezés, a szezon finálé nyeri a bajnokságot.
Mint egy hosszú idő fan NASCAR-a ' egy kicsit nehezen emészthető. A bajnoki címet van feltételezett-hoz jutalom illesztőprogramok testület a munka egy egész idény folyamán-részben azért, mert olyan sok változó, amelyek biztosítják, hogy az eredményeket egy-egy versenyen soha nem jelentenek ki a legjobb vezető egy szezon alatt volt.
Igaz, a négy vezetők, akik elérik az utolsó versenyen minden kellett versenyeket nyerni, és következetesen, pontszám jól a hajsza. Minden olyan vezető, aki bejut a végső fordulóban a shoot-out megérdemli a lövés a cím. És hogy a végső verseny kétségtelenül lesz alapvető megtekintés – ez valami dupla pontot F1 szezon finálé nem lehet.
Szóval mit gondolsz? Kell a bajnokság jutalom szezon hosszú összhang, illetve annak garantálása a végső forduló leszámolás egy jó út-hoz megy? ID elbűvölt hallani gondolataitok.