repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Ať už jsou vaše chuť, motorsport, závody po celém světě tento víkend všechny vyráběné překvapení. Začněme na vrcholu: Lewis Hamilton vyhrál jeden z nejvíce vzrušujících závodů F1 na dlouhou dobu popadat vedení od Sebastian Vettel pět kol před koncem. Ještě více působivé, Mark Weber vyrazil přes pole z chudé 18. startovní pozice dojet třetí. Pokud jste sledovali závod to vypadalo, jako kdyby tam bylo více průchodů v tomto jediném závodě, než jste možná byli svědky v kompletní sezóně v poslední době.

Čtvrté kolo 2011 WRC v Jordánsku byl téměř non-starter po dopravní problémy dostat auta z Evropy. Nicméně, událost se změnil na thriller s Citroens Sebastien Ogier nakonec porazil Fordy Jari-Matti Latvala jen 0. 2 sekundy – nejmenší rozpětí vítězství ve WRC historie – po dvou dnech jízdy v horkých, prašných štěrkových cestách.

Grand Prix of Long Beach byl další dobrý závod s Mike Conway, který utrpěl vážná zranění při děsivé nehodě v Indianapolis 500 v loňském roce, přičemž vedení 14 kol před koncem na první výhru v Indy automobilový závod. Britové vítězství bylo překvapením, že měl jen skončil na 23. a 22. místo v předchozích dvou závodech po chybějící zbytek sezóny od Května loňského roku.

NASCAR fanoušci byli léčeni na typický high-bank oválné závod na Talladega s pár dramatickými pileups. Závěrečné kolo bylo jeden z nejlepších vůbec s osmi vozy - čtyři páry dva - tlačení navzájem kolem trati dokončit čtyři krok a v rámci 0. 145 sekund z každé druhé. Dale Earnhardt Jr. doslova tlačil jeho týmový kolega Jimmie Johnson ze sedmého místa jde do finále rohu dát Johnson závod vítězství s náskokem pouhých 0. 002 sekund - rovná nejbližší kdy dokončit dříve.

Toto rozpětí, po 500 km racing, byl poloviční rozpětí táhnout závodní fanoušci byli svědky na čtyři-krok NHRA Four-Wide Nationals v Charlotte. Top Fuel driver Del Worshams vítězství marže, poté, co jen 3. 819 sekund racing, byl . 0048 sekund.

Na osobní poznámku, jsem strávil sobotu na Toyota Grand Prix z Long Beach sledování American Le Mans. Byl jsem na akci téměř každý rok od ustavující F5000 závod v roce 1975. Bylo to opravdu potěšující vidět, titulek Cadillac Racing se vrací do soutěže v neděli v historických Ulicích Long Beach v tiskové zprávě minulý týden. Když Kryštůfek Robin neříkáš pun, zakladatel závodu se podařilo získat události začali všichni zúčastnění snili o tom stát se jako známý jako Monte Carlo – další slavné ulici kurz. Sen má jistě splní, pokud to je nyní považováno za historický závod.

Bohužel, ALMUŽNY závod skončil dokončovací pod žlutou vlajkou, takže to bylo nejméně vzrušující závod víkendu. Celkové (LMP1) vítěz byl Aston Martin Racing Lola řízený Lucas Luhr a Klaus Graf. GT třída vítězství BMW M3, vedený Joey Ruku a Dirk Müller, skončil na pátém místě celkově.