repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
<!--vBET_SNTA--><!--vBET_NRE-->Kontroverzní Phoenix zavání co mnozí myslí chybějící z dnešní NASCAR-kevin-e1352694180999-300x172-jpgV divoké a kontroverzní Phoenix závod, Kevin Harvick se objevil vítězný poprvé v této sezóně. On také vyhrál poprvé v posledních 44 závodů.

Několik závěrů po Advocare 500 Phoenix:
Žádnou naději na dramatický, vzrušující uzavření 2012 NASCAR Chase Pro Sprint Cup byl účinně vymýtit - nedojde-li nepředvídatelné okolnosti, které, mimochodem, se stalo ve Phoenixu.
Viděli jsme, chuť z toho, co NASCAR býval; příkladem divoké a rozplizlý dní, které mnozí z nás nikdy neviděl, ale o kterém jsme slyšeli tolik.
A být upřímný, byl to typ holé klouby závodní mnoho vynechal. Dodávají, že jeho absence učinil NASCAR mnohem méně atraktivní, než by to mohlo být - a jednou byl.
Než půjdeme dále je třeba poznamenat, že Kevin Harvick závod vyhrál po kontroverzní zelená-bílá-kostkovaný restart.
To bylo Harvick první vítězství v sezóně a jeho první v 44 závodů, se datuje do Richmondu v září 2011.
Byl to jeho 19čt kariéra Sprint Cup vítězství a jeho třetí na Phoenix. Dal Richard childress on Závodní její 101St vítězství v Poháru a poprvé od roku 2011, na Talladega, 38 závodů lety.
Opravdu, to byl vynikající úspěch pro Harvick, který vedl pouze posledních 15 kol závodu.
Ale že on vyhrál nebude to, co je pravděpodobné, že většina si vzpomněl na to Phoenix závod.
V ohromující sérii vývoj Jimmie Johnson, který přišel do závodu pouhých sedm bodů před Brad Keselowski v boj o titul, ne jen ztratil vedení, ale, zdá se, má také ztratil všechny naděje na šesté kariéru mistrovství.
Na klíně 234 319, Johnson praštil do zdi ve čtvrtém pořadí po jeho Chevrolet je pravé přední pneumatiky utrpěl rozpuštěnou pneumatiky korálek z nadměrného tepla.
Kontroverzní Phoenix zavání co mnozí myslí chybějící z dnešní NASCAR-brawl-300x200-jpgA Jeff Gordon-Clint Bowyer incident na trati vyvolalo nálada a více mezi členy obou týmů. Stručný pit následovala rvačka, ale byla rychle ukončena.

Incident byl katastrofální pro Johnson. Strávil 38 kol v garáži na opravy a když se vrátil do závodu, to nejlepší, co mohl dosáhnout, byl 32nd-místo skončit.
Mezitím, Keselowski, který vedl 10 kol, ale důsledně běžel mezi top10, skončil šestý, což by bylo lepší, kdyby nebyl zapojen do kontroverzní poslední kolo nablízko.
Ještě, výsledkem je, že Keselowski je vše, ale ujistil šampionátu. On je 20 bodů před Johnson jít do poslední závod sezóny v Homestead.
Keselowski a Johnson jsou pouze dva řidiči nárok na titul. Všechny Keselowski musí udělat, je dokončit 15čt na Usedlosti, a on bude vydělávat své první mistrovství, první majitel týmu Roger Penske a první od roku 1975 pro Dodge - které, paradoxně, vyjede NASCAR na konci sezóny.
Nicméně, Keselowski není zaručeno nic. On těžil z 27-bod proudu ve Phoenixu a totéž, helena horší, může pracovat proti němu na Usedlost.
Ale je to velmi nepravděpodobné.
"Slyšel jsem, že (Johnson), zatroubil pravé přední pneumatiky a přemýšlel jsem, co konspirační teoretici se chystáte přijít, se na tohle a pak si uvědomíte, že totéž se může stát i vám," Keselowski řekl. "A tak jste snažte se nechat, že se do vás příliš mnoho a snaží se soustředit jen na to, co máš a ujistěte se, že nemáte stejný problém.
"Tam Samozřejmě nejsou žádné záruky. JSME mohli jít na usedlost mají stejný problém víte Jimmie, bodový přebírá náskok stiskem.
"Žádné záruky, ale velmi hrdý na to, že body vedou čísla do příští týden."
Na multicar crackup na klíně 312 byla způsobena, když Jeff Gordon rozhodl extrakt jeho pomstu na Clint Bowyer.
Gordon byl kulhal kolem trati s pneumatikou jdou dolů a byl černý-nahlášena NASCAR, který ho chtěl jámy.
Ale, místo toho, Gordon čekal na Bowyer, s kým on dělal dříve, kontaktujte, která vyústila v Gordona, defekt pneumatiky.
Gordon se točil Bowyer a v procesu shromažďovány Joey Logano a věra přátel Almirola. To přinesl osmý a poslední, opatrnost období.
Po Gordon dostal z jeho vozu posádky z jeho Hendrick Motorsports týmu a další z Bowyer je Michael Waltrip Racing dostal do značné rvačka v boxech.
Pak Bowyer běžel od jeho auto Gordon hauler ve snaze podnítit konfrontace, což se nestalo.
To vše byl chycen v televizi. To bude součástí každého upozornit naviják na ESPN - helena kdekoliv jinde, když na to přijde.
"Vše, co jsem dělal, je na koni v okolí čekali, můj čas," Bowyer řekl. "Myslím, že jsem se sotva dotkl se ho a pak jsem pocit, že mu dostat se do zase tři a zkuste se obrátit na mě a stýskalo se mu.
"Další věc, zejména vím, slyšel jsem v rádiu, na mě jednoznačně... Je to docela trapné pro čtyřnásobný mistr koho považuji za jednu z nejlepších zobrazuje sportu, kdy měla chovat je prostě úplně směšné. "
Incident nuceni Bowyer do 28. místo a ze třetí do čtvrté v bodech, 52 za sebou. On je vyřazen z mistrovství tvrzení.
"Doslova jsem sotva třel ho a pak všechny najednou cítím se ho snaží oplatit," Bowyer řekl. "Stýskalo se mu, helena tak něco a narazil do zdi a sám vypadat jako blázen."
Bude Bowyer odvetu v Homestead?

"Budeme muset počkat uvidíme," řekl. Gordon Řekl: "činohra Dostál vyvrcholilo v roce měl jsem ji jen. Clint má mě do běh několikrát, hned zoufalý dostal se na mě dělat zádech hned, docela hodně náš zničila den.
"Měl jsem ho, bylo dost a dostal ho zpět."
Ohňostroje nebyly u konce.
Incident nastavit zelená-bílá-kostkovaný restart a Harvick, vůdce v době, snadno se konalo jeho zemi.
Jako bílá vlajka letěl, Danica Patrick a Jeff Burton navázal kontakt. Patrick byl schopen kulhat dál autorů, ale předpokládalo se, došlo tekutiny na trati.
NASCAR, který řekl později to nemohl detekovat něco na trati, a že Patrick byl dobře z cesty, ani výzvu k opatrnosti.
V posledním kole několik aut točil. Mezi nimi byli ti, Ryan Newman, Aleš Busch, Paul Menard a Mark Martin. Keselowski byl hit, ale daří se přes pluh až do konce.
Že tam byla odveta na trati;, že tam byl rachot v boxech a že jeden řidič uháněl do vztekle postavit další jsou věci, které nejsou převládající v NASCAR - a to navzdory skutečnosti, někteří tvrdí, sklad závodní auto není daleko od profesionální závodní (neuvěřitelně absurdní názor).
Ale oni se stávají.
Že tam bylo poslední kolo multicar nehody, která se, podle názoru mnohých, včetně mě, že by mohla vyhnout, pokud NASCAR hodil žlutá vlajka, je také vzácné.
Ale sledovat paybacks, hádky, konflikty a za druhé-hádání NASCAR byly vždy součástí tohoto sportu.
V konečném důsledku to, co se stalo v Phoenix zavání to, co mnozí říkají, chybí v NASCAR - což je těžké, konfrontační, a emocionální racing, která vidí k diskusi.
Keselowski barevně řekl, že to, co je odveta dnes je směšné.
On má právo na svůj názor, ale, při vší úctě, on nebyl dost dlouho, aby věděli, co odplaty byl, a jak často se to stalo, v NASCAR.
Názory se liší, ale typ racing Phoenix byl dramatický, vzrušující a nezapomenutelný.
Myslím, že fanoušci by rádi viděli více.
A by NASCAR, který bude stát za svá rozhodnutí a pravděpodobně otázka č. potrestány.
Upřímně řečeno, poté, co Phoenix, myslím, že NASCAR má být potěšen - tiše, samozřejmě.