Lewis Hamilton bez jakékoli práce vyhrál z pole position minulosti v předvečer Australian Grand Prix, zatímco jeho tým pářit Nico Rosberg Mercedes bez vůdce boje, jen tiše prostě stres druhé místo. Na tomto, možná seznam jednoduchý, klidný a přirozeně razumeûŝihsâ událostí v Melbourne vyčerpání: zbytek první Formule 1 2015 rok ukázalo, mírně řečeno, chaotické.
Začněme s tím, že počet automobilů v žádném případě odpovídá číslo do Austrálie. V Manor, není připraveno rozhodli technicky, omezit na roli pozorovatelů, a pak šel velmi tíživý náhodnosti. Kouzelný kokpitu Alonso v Mclaren není dědičné a zkušební pilot Kevin Magnussenu: na instalační kolo Angelovou Honda Motor vyhořel. Ve stejné době, porucha převodovky není dovoleno dosáhnout místa na startovním roštu ruské Daniil Kvâtu – velmi smutný start s Red Bull. No než držitel šestého kvalifikační čas Valtteri Bottasa není dovoleno lékaři začít kvůli bolesti zad. V důsledku toho mám rodinu jen 15 strojů – výsledek, který viděl F1 s nešťastnou Indianapolis-2005!
Však před dokončením je dostal. Již v prvním kole letěl Pastor Maldonado, volá vznik bezpečnost strojů a jeho týmový kolega Lotus Roman Grosjean vystoupil ve stejné době z důvodu selhání motoru. Kimi Räikkönen skončil mechaniky: na první zastávkou byl zadržen na pět sekund navíc a druhá se nepodařilo upevnit jeden z kol, aby Finn museli zastavit na trati. Nejmladším účastníkem šampionátu vyhořel motor a Toro Rosso je Max Ferstappena.
Celkem kostkované vlajky viděli jen 11 strojů. Jediným smolař, není набравшим bodů, skončil Jenson Button na Mclarenu, уступивший vítěze dvě kola. Třetí stupínek obsadil Sebastian Vettel, проведший brilantní první závod za Ferrari. Všimněte si také brilantní debutů Felipe Насра na Sauber (5 místo) a Carlose Сайнца ml. na Toro Rosso (9 místo).
Takže, Grand Prix Austrálie ukázala, že spolehlivost ve vzorci 1 2015 rok stále daleko od hladce, ale Mercedes, ani na gram v loňském roce přijít o výhodu, a s tím bude jednodušší než v roce 2014. čekání na potvrzení že předpověď dva týdny v Malajsii!