repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text

Каквото и вашия вкус на моторните спортове, раси по света този минал краят на седмицата всички произведени изненади. Позволява да започне отгоре: Люис Хамилтън спечели един от най-вълнуващите F1 раси в дълго време вземете водеща от Себастиан Фетел пет обиколки от края. Още по-впечатляващи, Марк Уебър щурмуваха чрез полето от бедни 18 стартова позиция да завърши на трето място. Ако сте гледал състезанието изглеждаше, като че ли имаше повече минава в този единствен раса, отколкото може да сте свидетел в един пълен сезон наскоро.

На четвъртия кръг от WRC 2011 в Jordan е почти не-за начинаещи след транспортиране проблеми с получаването на автомобили там от Европа. Въпреки това събитието се превърна в трилър с Citroens Себастиен Ogier в крайна сметка победи Форд Яри-Мати Latvala от просто 0. 2 секунди – малък марж на победата в WRC история – след два дни на шофиране на горещо, прашни чакъл пътища.

Голямата награда на Лонг Бийч е друга добра раса с Майк Конуей, които претърпели големи наранявания в ужасяваща катастрофа в Индианаполис 500 миналата година, като водеща 14 обиколки от края да спечели първото си състезание Indy наем. Британците победа е изненада, тъй като само той свърши 23 и 22-ро място в предходните две състезания след липсва останалата част от сезона след май миналата година.

НАСКАР фенове са били лекувани с типичните високо банка овални състезание в Talladega с няколко драматични pileups. Последната обиколка е един от най-добрите някога с осем коли – четири двойки на две — взаимно бутане около пистата, за да завърши четири крак и в рамките на 0. 145 секунди един от друг. Дейл Earnhardt младши буквално избута съотборника си Джеймс Джонсън от седмо място става в крайния ъгъл, за да даде Джонсън състезанието победа с разлика от точно 0. 002 секунди – равно на най-близките свърши никога преди това.

Този марж, след 500 мили от състезания, е половината марж плъзнете състезателни фенове свидетел на четири крак NHRA четири-широк граждани в Шарлот. Топ гориво драйвер дел Worshams печеливш марж, след само 3. 819 секунди на състезания, беше. 0048 секунди.

На лична бележка прекарах събота в Toyota голямата награда на Лонг Бийч гледат American Le Mans състезанието. Аз съм бил на събитието почти всяка година от учредителната F5000 раса през 1975 година. Това е наистина приятна да видите заглавието Cadillac състезания се връща към конкуренцията неделя в историческия улиците на Лонг Бийч в съобщение за пресата миналата седмица. Когато Кристофър Робин Pook, основател на състезанието успява да получи на събитието започна всеки участник мечтал той да стане по-известен като Monte Carlo – че други известната улица разбира се. Мечта със сигурност извървя вярно, ако то се смята вече като исторически раса.

Уви състезанието АУПТ накрая завършване под жълт флаг, така че е най-малко вълнуваща надпревара на уикенда. (LMP1) победител е Астън Мартин състезателни Лола задвижва от Лукас Luhr и Клаус граф. GT класа печели BMW M3, движени от Джоуи ръка и Дирк Мюлер, завърши пети цяло.
Original text

Наистина вълнуващо уикенд за състезателни фенове-p4162513-long-beach-grand-prix-440x253-jpgНаистина вълнуващо уикенд за състезателни фенове-p4162447-long-beach-grand-prix-440x232-jpgНаистина вълнуващо уикенд за състезателни фенове-p4162367-long-beach-grand-prix-440x330-jpg